Ingco Fast intelligent charger (FCLI2003)
Voltage:20V_x005F_x000D_
Charge current:4A_x005F_x000D_
Charges 20V 2.0Ah battery in 0.5Hr_x005F_x000D_
Charges 20V 4.0Ah battery in 1Hr