Ingco Abrasive metal cutting disc (MCD301151)
115mm(4-1/2″)X3.0mm(1/8″)X22.2mm(7/8″)
Depressed centre
Cutting disc for metal
Packed by label
SKU: MCD301151
Category: Power Tool Accessories
Tag: Heavy Duty Abrasive Metal Cutting Disc
Brand: Ingco
| Brand | INGCO |
|---|
Ingco Control Box for Deep Well Water Pump (DWP3701-SB)
Wadfow Oil Filter Wrench (WUL1401)
Ingco 24 Pcs 8mm Router Bits Set (AKRT24081)
Ingco 12 Pcs Router Bits Set (12mm) - (AKRT1221)
Ingco Cut off Saw 3000W (COS4051)
Wadfow Adjustable wrench (WAW2212)
Ingco 9" 230mm Circular Saw 2200W (CS2358)