Ingco 16 Pcs insulated hand tools set (HKITH1601)
16PCS Insulated hand tools set
1000V,VDE/GS Certification
Include:
1Pcs 200mm insulated combination pliers;
1Pcs 200mm insulated long nose pliers ;
1Pcs 160mm insulated diagonal cutting pliers;
1Pcs 160mm insulated wire stripping pliers;
4Pcs insulated slotted screwdrivers:
SL3x75mm;
SL4.0x100mm; SL5.5x125mm;
SL6.5x150mm;
5Pcs insulated phillips screwdrivers:
PH00x50mm; PH0x60mm; PH1x80mm;
PH2x100mm; PH3x150mm;
1Pcs 30x70mm voltage tester ;
1Pcs 50x180mm cable knife;